30,00 Lei
(inclusiv TVA)
Profil de inchidere cu lungimea de 2m pentru fixare rapida si sigura a membranelor cu crampoane.
| MATERIAL | HDPE |
| CULOARE | Negru |
| INALTIMEA BUMBILOR | 8 mm |
| GREUTATE | 600 g/m² |
| GROSIME | min. 0.5 mm |
| LUNGIME ROLA | 20 m |
| LATIME ROLA | 2 m |
| REACTIE LA FOC | CLASA F |
| REZISTENTA LA PENETRATIA APEI | W1 (IMPERMEABILIZANT) |
| REZISTENTA LA COMPRESIUNE | 225 kN/m² (±20%) |
| ALUNGIRE | MD≥25%; CMD ≥15% |
| REZISTENTA LA TRACTIUNE | MD≥200 N/50mm; CMD ≥150N/50mm |
| Temperatura de aplicare | -30, +80˚C |
| Alte proprietati | Rezistent la agenti chimici si radacinile plantelor. Nu este daunator apei potabile. Rezistent la acizi, substante alcaline, uleiuri si solvenyi. Nu se deterioreaza in pamant. |
Te rugam sa te autentifici.
AutentificareCreați un cont gratuit pentru a salva produsele favorite.
AutentificareVă rugăm să vă conectați mai întâi.
Conectare